İşletmenizin konumu

Otellerde müşteri deneyimi; Müşterilerinizin karar vermesinde en etkili birinci etkendir. Sabah veya akşam farketmeksizin odalarının penceresinden baktıklarında nasıl bir manzara ile karşılacaklarını bilmeleri büyük önem arz ediyor. Bunun yanı sıra işletmenizin konumu, ulaşım kolaylığı, şehrin önemli noktalarına olan uzaklığı da müşteri tercihlerinde büyük önem taşımaktadır.

Yan hizmetler 

Yan hizmetler müşterilerin tercihinde büyük yer alıyor

Müşterileri tercihlerinizi etkileyen bir diğer husus sunduğunuz yan hizmetlerdir. 

Yan hizmetler sektör farketmeden işletmenin gelir kaynağının genişlemesini sağlıyor

otel sektöründeki  yan hizmet olarak  sunulanlar;

Animasyon hizmeti

  • Spa
  • Sauna 
  • Masaj 
  • Açık büfe kahvaltı
  •  Oda Servisi
  •  Ulaşım hizmeti, vb.

Yan Hizmetler faktörler müşterilerin otelinizi tercih etmelerindebüyük rol oynar. (onlara yan hizmetlerinizi bir web sitesi yardımı ile gösterin)

Odalar

Odalarınızın müşterilerinizin isteklerine hitap etmesini sağlayın. Müşterileriniz işletmenizde kendisi için uygun oda olup olmayacağını bilmek ister. 

Bir başka otelin odalarını bilip görüyor ve sizin işletmenizin odalarını görebileceği bir ortam mevcut değilse neden sizi tercih etsinler?

Müşteri Yorumları

Müşteri Yorumları herkese bir konu hakkında fikir verir. İnternet üzerinden alışveriş yaparken bile ilk baktığımız taraf kullanıcı yorumlarıyken işletmenize daha önce gelen misafirlerinizin yorumları yeni gelecek misafirlerinize karşı bir fikir oluşmasını sağlar .Müşteriye Kendini Gösterme Bütün operasyonu başarıyla yönetiyorsunuz ama hedeflediğiniz müşteri sayısına ulaşamıyorsanız bir sorun var demektir. Turizm müşterilerinde %90’a varan oranla konaklayacakları yere gitmeden önce işletmenin bir web sitesi olup olmadığına bakıyor. Eğer bir web siteniz yoksa işletmenizin tam anlamıyla kusursuz bile olsa müşterileriniz sizi ve işletmenizi en baştan fark etmiyor. 

Bu sebepten dolayı müşterilerinizi kaybediyorsunuz.

Yeni Müşterilere Kendini Gösterme
Yeni müşterilere ulaşmak ve mevcut müşterileri muhafaza etmek anlaşılır ve kullanışlı olarak tasarlanmış bir web sitesi ile mümkündür. Turizm sektöründe faaliyet gösteren işletmeler varlıklarını sürdürebilmek için mevcut ve potansiyel tüketicilere sundukları ürün ve hizmetleri etkin ve sürekli bir biçimde tanıtmak  zorundadır. İşletmelerin bu 

faaliyetlerini gerçekleştirmesinde en etkili araç web siteleridir. İnternetin Gücünü Kullanın

Sizde Otel & Konaklama işletmenizin daha fazla müşteriye ulaşmasını istiyorsanız

 hemen bir web sitesi açarak internetteki varlığınızı korumalı, potansiyel müşterilerinize işletmenizi göstermelisiniz. İşletmenize özel web sitesi artık bir ihtiyaç değil zorunluluktur. Sizde işletmenizin web sitesini açmaya hemen başlamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN 7/24 İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ. Whatsapp: ARTECH MEDYA WHATSAPP